Моє відношення до вчинку вчительки (по оповіданню Распутіна “Уроки французького”) (2) - Твір по добутку В. Г. Распутіна “Уроки французького” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Моє відношення до вчинку вчительки (по оповіданню Распутіна “Уроки французького”) (2) - Твір по добутку В. Г. Распутіна “Уроки французького”

У школу учень ходив охоче. У нього по всіх предметах було гарно, крім французького. Через вимову. Учневі довелося щодня ходити додому до вчительки французького Лідії Михайлівні. Їй було жаль голодного хлопчика. І вона намагалася нагодувати його в себе після занять. Але він був гордий і відмовлявся їсти, тому йшов туди як на катування. Потім учителька зробила ще одну спробу допомогти хлопчикові. Один раз, коли він прийшов займатися, учителька запропонувала йому зіграти на гроші в «пристінок». Він погодився. Але пізніше помітив, що вчителька пригравала йому. Гра втрачала зміст. Один раз притягнутий стукотом директор прийшов довідатися в чому справа й застав учительку й учня за грою на гроші. Після цього випадку Лідія Михайлівна виїхала.

Я вважаю цей учинок шляхетним і самовідданим, тому що вчителька різними способами намагалася допомогти здатному хлопчикові й заради того, щоб його ніхто не торкнув, покинула школу.

….А в середині січневих канікул хлопчикові прийшла посилка. У ній були макарони й три червоних яблука. Хлопчик догадався, що це від Лідії Михайлівни

Збережи - » Моє відношення до вчинку вчительки (по оповіданню Распутіна “Уроки французького”) (2) - Твір по добутку В. Г. Распутіна “Уроки французького” . З'явився готовий твір.

Моє відношення до вчинку вчительки (по оповіданню Распутіна “Уроки французького”) (2) - Твір по добутку В. Г. Распутіна “Уроки французького”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.