Могутні велетні (За картиною російського художника І. Шишкіна «Дуби») | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Могутні велетні (За картиною російського художника І. Шишкіна «Дуби»)

Літнє сонце поступово підбивалося до полудня. Воно торкалося лагідним промінням вершечків дерев, далі стало проникати все нижче, сипнувши своїх іскор аж на нижнє гілля могутніх велетнів-дубів. І від цього листочки стали ніби прозорими від такої позолоти. Сонце по-приятельськи обняло могутні плечі богатирів, пробігло промінчиками аж до землі й ніби ненароком завмерло серед розмаїтості різнотрав’я: тут і лугові завсідники гусячі лапки, і подорожники зі свічками ніжно-рожевих квітів, і з величавою білого коронок) деревій. Трав’яний килим зі строкатим візерунком прослався біля підніжжя лісових велетнів, ніби вшановуючи їхню велич. Здається, що й вітер принишк, замилувавшись такою красою.

Стоять три дуби-велетні ніби побратими, які охороняють діброву з підлітками-дубочками, що видніються неподалік. І стільки в цьому краси, величі, що хочеться довго-довго милуватися такою картиною, — літо в розпалі.

Збережи - » Могутні велетні (За картиною російського художника І. Шишкіна «Дуби») . З'явився готовий твір.

Могутні велетні (За картиною російського художника І. Шишкіна «Дуби»)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.