Мої враження від казки Г. К. Андерсена «Снігова королева» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Мої враження від казки Г. К. Андерсена «Снігова королева»

Мені дуже сподобалася казка Г. К. Андерсена «Снігова королева». У ній розповідається про те, як дитяча любов і щира дружба допомогла розвіяти злі чари жорстокої володарки снігового королівства. Невеликий шматочок льоду, який потрапив в око Кая, зробив хлопчика злим і жорстоким. Він почав сваритися з Гордою, а його серце зробилося глухим до чужого горя. Тому він став легкою здобиччю для Снігової королеви, яка вирішила назавжди забрати хлопчика і поселити далеко від рідної домівки. Але Герда не захотіла віддавати свого друга злій королеві. Вона пройшла через усі випробування, які послала їй доля. Долаючи перешкоди, вона добиралася до холодної країни.

Тільки добре серце, щирі почуття допомогли дівчинці дістатися до королівства. Кожен, хто зустрічався їй, намагався допомогти, підтримати її. Ця казка багато чого мене навчила. Злі і жорстокі люди не можуть мати друзів, їм важко спілкуватися з іншими. Іх бояться, їм недовіряють, намагаються уникнути. У народі кажуть: «Багато друзів — мало проблем». Тільки друзі прийдуть на допомогу завжди.

Інколи стає прикро від того, коли друг зраджує. Але в казці «Снігова королева» саме дружба допомагає дівчинці знайти Кая і розтопити його серце. Коли Кай відчув, що Герда плаче в нього на грудях, він ніби прокинувся від довгого і холодного сну. Побачив, що знаходиться в незнайомому місці, серед красивих, але холодних брил льоду. І знову дружба допомогла двом друзям — вони змогли перемогти злу Снігову королеву й дістатися додому. А вдома вони знову стали милуватися своїми чудовими трояндами, які разом виростили. І квіти зацвіли ще краще, бо саме дружба, взаємодопомога стають основою щасливого життя.

Збережи - » Мої враження від казки Г. К. Андерсена «Снігова королева» . З'явився готовий твір.

Мої враження від казки Г. К. Андерсена «Снігова королева»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.