Михайло Булгаков Майстер і Маргарита" | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Михайло Булгаков Майстер і Маргарита"

1.Яке місто Михайло Булгаков у багатьох своїх творах визнавав улюбленим, вартим найвищих почуттів? Відповідь: Київ.

2.Чому твір М. Булгакова “Майстер і Маргарита” називають “романом у романі” ? Відповідь: У творі є два романи -роман майстра про Понтія Пілата та роман про самого майстра.

3.Назвіть образи роману “Майстер і Маргарита”, що входять до так званого почту Воланда. Відповідь: Азазелло, Коров’єв, Бегемот, Гелла.

4.Як Єшуа Ґа-Ноцрі звертається до кожної людини? У чому він переконаний? Відповідь: “Добрий чоловіче”, “Злих людей немає на світі”.

5.Чому Берліоза не задовольнила створена Іваном Бездомним Відповідь: на замовлення редакції велика антирелегійна поема, хоча образ Христа у ній був змальований “найчорніши-ми фарбами”?Відповідь: Таким чином поема переконувала в існуванні Ісуса.

6.Що відповідає Єшуа Ґа-Ноцрі Понтію Пілату на звинувачення у тому, що він, Єшуа, підбурював народ зруйнувати храм? Відповідь: Впаде храм старої віри і утворить новий Храм Істини.

7.Про що попросила Маргарита Воланда наприкінці балу? Відповідь: Щоб Фріді не подавали хусточку, тобто прощення для Фріди.

8.Кому з героїв роману належать такі слова: “Та ось яка річ непокоїть: якщо Бога нема, то постає питання, хто ж править життям людським та всім загалом розпорядком на землі”? Відповідь: Воландові.

9.Хто протиставлений в єршалаїмському романі образу Єшуа Ґа-Ноцрі? Відповідь: Понтій Пілат.

10.Що відчувала Маргарита Миколаївна, руйнуючи геть усе в квартирі Латунського? Кому з героїв роману належать слова: “Той, хто любить, повинен поділяти долю того, кого він любить”? Відповідь: Жагучу насолоду. Воландові.

11.Якими позитивними рисами наділяє М. Булгаков у романі “Майстер і Маргарита” образ Воланда? Відповідь: Великодушністю, щирістю, справедливістю, непідкупністю і т. д.

12.Яку фразу, що стала крилатою, говорить Воланд, рятуючи, “воскресаючи” роман майстра про Понтія Пілата?Відповідь: “‘Рукописи не горять”.

Збережи - » Михайло Булгаков Майстер і Маргарита" . З'явився готовий твір.

Михайло Булгаков Майстер і Маргарита"

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.