Літописець про другу половину князювання Ігоря Текст літопису ськорочений і адаптований | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Літописець про другу половину князювання Ігоря Текст літопису ськорочений і адаптований

Хорвати - слов’янський народ. Ніколи хорватський союз племен жив у Карпатських гір, звідси і їхня назва. Потім частина хорватів пішла на південь, воювала з византийцами й розселилася на землях колишньої візантійської провінції на північно-західному узбережжі Адріатичного моря, де нині і є країна Хорватія. Інша половина хорватів жила в Карпатських горах. Повість минулих літ зараховує цих хорватів до східнослов’янських племен. Після поразки від київського князя Володимира ( 980-1015) дані хорвати підуть до своїх одноплемінників на Адріатику, увіллються, таким чином, у південне слов’янство.

.

ПВЛ. С. 59, 61.

Свенельд, як воєвода Ігоря, згадувався Повістю минулих літ і раніше. Отроки - рядові війни в дружинах князів або їхніх чоловіків (бояр). Відомо, що Свенельд одержав від Ігоря право збирати у свою користь данина із частини Древлянськой землі.

ПВЛ. С. 69.

Збережи - » Літописець про другу половину князювання Ігоря Текст літопису ськорочений і адаптований . З'явився готовий твір.

Літописець про другу половину князювання Ігоря Текст літопису ськорочений і адаптований

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.