Короткий зміст “Рэгтайм” Доктороу по главах - Частина 2 | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Короткий зміст “Рэгтайм” Доктороу по главах - Частина 2

Президентом Сполучених Штатів стає Вудро Вильсон. У Гаазі відкривається Палац миру. У Відні проходить конференція соціалістів. У Парижу з’являються художники-абстракціоністи. Пирпонт Морган відправляється в Єгипет, щоб провести ніч усередині піраміди й пізнати суть древньої філософії

Але знаходить тільки нежить і укуси клопів. Незабаром він умирає в Римі. Слідом за його смертю відбувається вбивство ерцгерцога Франца-Фердинанда. Гарри Гудини, згадавши пророцтво Маляти, наносить візит у Нью-Рошелл, але нікого не застає. Діда вже немає. Мати, Маля й негреня Колхаус Уокер Третій на узбережжя штату Мэн, де Мати позує художникові Уинслоу Хомеру.

Батько у Вашингтоні веде переговори про впровадження нових видів зброї, винайдених МБМ. В 1915 р. він відправляється в Лондон на британському кораблі «Лузитания» з першою партією гранат і бомб для союзників. Німецький підводний човен торпедує корабель, і Батько гине. Іммігрант у цьому житті, як і кожна людина, у своїй останній експедиції він прибуває до берегів Своєї Суті. Через рік Мати виходить заміж за Тятю.

Вони переїжджають у Каліфорнію. Кинобизнес процвітає. Ера рэгтайма йде впрошлое.

Збережи - » Короткий зміст “Рэгтайм” Доктороу по главах - Частина 2 . З'явився готовий твір.

Короткий зміст “Рэгтайм” Доктороу по главах - Частина 2

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.