Короткий виклад: Просите, просите, просите | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Короткий виклад: Просите, просите, просите

У дитинстві соромлива Маркита нікуди не ходила, крім школи, але в тринадцять років у її житті багато чого змінилося після того, як вона відкрила для себе один важливий секрет - секрет продажу. Для дівчинки і її матері, що працювала офіціанткою в Нью-Йорку після того, як батько Маркиты пішов із сім’ї, коли їй було вісім років, самою заповітною мрією було зробити кругосвітня подорож і подивитися мир.

- Я буду багато працювати, щоб зібрати досить грошей і віддати тебе вчитися в коледж, - один раз сказала Марките мати. - Ти вивчишся, а потім почнеш заробляти гроші, щоб ми з тобою змогли зробити кругосвітню подорож. Домовилися?

Тринадцятилітня Маркита прочитала в журналі “Скаут”, що той, хто продасть найбільшу кількість коробок з печивом, одержить безкоштовну путівку на дві особи в кругосвітню подорож. Маркита вирішила, що вона продасть печива більше інших дівчинок і неодмінно виграє цю путівку.

Але просто бажати чого-небудь недостатньо, тому Маркита для здійснення своєї мрії склала план дій.

- Завжди одягайся акуратно й охайно. Це одне з найважливіших правил, - радила Марките її тітка. - Якщо ти займаєшся бізнесом, те твій зовнішній вигляд повинен бути відповідної. Завжди надягай форму скаутів. Коли відправляєшся в більші багатоквартирні будинки з половини п’ятого до половини сьомого вечора, особливо в п’ятницю, пропонуй мешканцям велике замовлення. Неодмінно посміхайся, незалежно від того, удалося продати чи товар ні, обов’язково будь увічливої й привітної. І не проси людей купити в тебе печиво, проси їх пожертвувати небагато грошей.

Безліч дівчинок-скаутів мріяли зробити кругосвітня подорож і теж становили план дій по здійсненню своєї мрії, але тільки Маркита щодня після занять у школі надягала скаутскую форму і йшла продавати печиво, завжди готова просити людей пожертвувати небагато грошей.

- Здрастуйте! У мене є мрія, - починала вона розмова із черговим потенційним покупцем, - зробити кругосвітня подорож, і я заробляю на нього гроші, продаючи герлскаутское печиво. Ви не могли б пожертвувати небагато грошей, купивши кілька впакувань печива?

У той рік Маркита продала 3526 коробку й виграла безкоштовний кругосвітній тур. З тих пор вона продала понад 42000 коробка печива, виступала на семінарах продавців по всій країні, знімалася у фільмі Диснея й стала співавтором бестселера “Як продати багато печива, будинків, “кадиллаков”, комп’ютерів… і всього іншого”.

Маркита не розумніше й не предприимчивее тисяч інших людей, молодих і літніх, у кожного з яких теж є свої мрії. Просто вона у свій час відкрила секрет продажу: проси, проси, проси! Багато з людей зазнали невдачі лише через те, що не вміли правильно розмовляти з людьми, до яких зверталися, з реченням що-небудь купити. Страх, що тобі відмовлять, паралізує багатьох людей, і вони відмовляються від своїх надій.

Кожна людина що-небудь продає. “Ви продаєте себе щодня - у школі, вашому начальству, новим людям, з якими знайомитеся, - затверджувала Маркита, коли їй було чотирнадцять років. - Моя мама - офіціантка: вона продає обіди в ресторані. Мери міст і президенти країн намагаються роздобути голоси майбутніх виборців, продаючи себе й свої якості… Моя улюблена вчителька - миссис Чапин. Вона чудово викладає географію, виходить, теж продає свої працю й знання… Я бачу продаж скрізь, куди не подивлюся. Продаж - невід’ємна частина пристрою миру”.

Звичайно, потрібне певна мужність просити те, про що мрієш. Іноді буває страшно. Але Маркита зрозуміла: чим більше ти просиш, тим легше це одержати.

Один раз у прямому ефірі продюсер вирішив випробувати ділові якості Маркиты й запропонував їй продати герлскаутское печиво іншому запрошеному в студію гостеві.

- Ви не хотіли б пожертвувати небагато грошей, купивши герлскаутское печиво? - звернулася до нього Маркита.

- Герлскаутское печиво? Ніколи! - возмущенно викликнув той. - Я начальник федеральної в’язниці, у якій утримуються 2000 ґвалтівників, грабіжників, убивць і розбещувачів дітей.

Не зніяковівши, Маркита продовжила:

- Містер, якщо ви придбаєте трохи коробку печива, можливо, у вас підніметься настрій і ви перестанете гніватися. І ще я думаю, що було б непогано віддати це печиво вашим ув’язненим.

Начальник в’язниці не зміг відмовити Марките й виписав чек.

Джек Кэнфилд і Марко В, Хансен

Збережи - » Короткий виклад: Просите, просите, просите . З'явився готовий твір.

Короткий виклад: Просите, просите, просите

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.