Казки зі школи: Пригода Здоров’я | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Казки зі школи: Пригода Здоров’я

Ця історія відбулася один раз у країні Мойдодырии. Треба сказати, що країна ця дивно гарна. Куди не глянеш - усюди чистота й порядок, все блищить і переливається в яскравому світлі. Піддані цього царства завжди шанобливо ставляться один одному, ходять завжди гарн, охайні й виливають такий чудовий аромат, що навколо них дихається легко й вільно.

А правил цією прекрасною країною в ті часи цар Мойдодыр. І була в нього дочка Здоров’я, що вміла творити чудеса. Якщо комусь із жителів Мойдодырии було погано або смутно, то вона завжди знала, як їм можна допомогти.

Тим часом на іншому кінці світу, у країні короля Безладдя народилася дочка Бруд. Вона була настільки жахливої, що всі, хто побував у цьому королівстві, ніколи вже не хотіли відвідати його знову. Адже поруч із брудом всі марніло, сохнуло, а часом і задихалося. Дерева в цьому королівстві стояли мляв і сухі, тут практично не бувало яскравого світла, і зовсім не було чутно співу птахів. А запах тут був такий неприємний, що всі мріяли скоріше втекти в країну Мойдодырию.

І от задумав король Безладдя викрасти в царя Мойдодыра його прекрасну дочку Здоров’я, щоб ніхто не говорив, як вона прекрасна, і щоб вона більше не допомагала жителям Мойдодырии, яких Безладдя жахливо боялося й ненавиділо за те, що вони були веселі й щасливі.

Один раз уночі воїни короля Безладдя викрали царівну Здоров’я й заточили в хмуру, похмуру кімнату своєї сумовитої країни. Охороняли бідну царівну Сміття-Сміття, мадам Пил і Цвіль. Царівна вгасала на очах, їй ставало гірше з кожним днем.

Погано почували себе й жителі Мойдодырии. Вони сумували, плакали. Зібрав цар Мойдодыр воїнів і відправився рятувати дочка. Довго рухалися вони й нарешті-те виявилися в мети. Кинулося вірне військо Мойдодыра рятувати Здоров’я. Уперед вирвалися три богатирі - Віник, Швабра й Ганчірка. Швидко здолали вони Сміття-Сміття й Пил, але ніяк не могли впоратися зі цвіллю. Отут їм на допомогу приспів полководець Сонце зі своїми воїнами, яких називали Сонячними променями. Випарувалася Цвіль, а Сміття-Сміття й Пилу й поготів немає. Урятували воїни Мойдодыра Здоров’я, а жителі країни короля Безладдя попросилися жити в царство Мойдодыра. Залишився король Безладдя один з дочкою Брудом. Нудно їм було вдвох і від туги вони марніли, марніли й зовсім зачахли.

Царівна Здоров’я довго не могла поправитися. Але, слава богові, жила в Мойдодырии чудесний лікар Гігієна. За допомогою своїх чудесних інструментів - мила, зубної щітки, шампуню, рушника - він змогла вилікувати Здоров’я. Допомогли їй Вода й Повітря. Ну, а розвеселив Здоров’я полководець Сонце, що розповів, як король Безладдя ховалося від нього.

От, мабуть, і вся історія. Я думаю, усі зуміли зробити правильний висновок, і кожний сам для себе вирішив, у якій країні він хоче жити.

Асият ШАХМИРОВА, 4-Б клас

зі школи № 15 р. Череповца

Збережи - » Казки зі школи: Пригода Здоров’я . З'явився готовий твір.

Казки зі школи: Пригода Здоров’я

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.