Дружба в нашім класі | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Дружба в нашім класі

Ми звично приходимо щодня в школу, звично кидаємо один одному: «Привіт!», звично ділимося новинами, проблемами, звично даємо ради. На уроках ми всі об’єднані одним прагненням - одержати нові знання, закріпити раніше придбані. Напевно, саме ця загальна мета керує нашим бажанням допомогти один одному краще розібратися в матеріалі, тому в наших шкільних відносинах багато уваги приділяється урокам.

Але після них не завжди хочеться відразу йти додому, і ми з радістю беремо участь у позаурочних заходах: підготовці й проведенні різних вечорів, концертів, змагань. Так мине день за вдень, рік за роком шкільного життя. І ми навіть не замислюємося, що це життя складається із двох головних факторів: знаходження знань і шкільної дружби. Якщо наші знання ми одержуємо від учителів, то який буде шкільна дружба, - повністю залежить від нас самих, нашого відношення друг до друга.

Бути дружним класом - це, на мій погляд, значить мати однакові (або схожі) погляди на людські цінності й недоліки. А звідси - і відповідні установки, що відповідає поводження всього класу. Дружний клас - це не тільки загальні веселі розваги, а й уміння, сприймаючи чужий біль як власну, вчасно всім разом прийти на допомогу однокласникові. Або в мінути щастя - чи те день народження, або якась особиста перемога, - щиро сприйняти й всім класом поділити цю радість, улаштувавши класне свято. А ще дружний клас - це вміння зупинити свого однокласника перед прірвою лиха або поганого вчинку, простягнувши йому сильну руку друзів. Дружний клас - це коли багато «я» зливаються в одне «ми», як струмочки зливаються в одну ріку, що весело й гідно потім течуть в одному напрямку!

Збережи - » Дружба в нашім класі . З'явився готовий твір.

Дружба в нашім класі

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.