Друг - це той, хто входить у твої двері, коли увесь світ виходить із них | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Друг - це той, хто входить у твої двері, коли увесь світ виходить із них

«Друг - це той, хто входить у твої двері, коли увесь світ виходить із них». Беззастережна істина для багатьох з нас, але саме вона, ця істина, викликає безліч питань, дискусій, обговорень. Один раз ти зустрінеш найближчого тобі людини по мисленню, мріянням, зі спільними нтерес. Дуже важко відразу зрозуміти, кого ти зустрів - теперішнього друга або просто приятеля. Яким же повинен бути теперішній друг, як його виявити серед багатьох знайомих, з якими ти проводиш час? Насамперед, теперішній друг, напевно, це й людина, що приймає тебе таким, який ти є. Недарма ж говорять, що друг - це той, хто знає всі твої недоліки й все-таки любить тебе

У мене особисто є теперішній друг - Сергій. Спочатку я не знав, теперішній він або не теперішній, але потім один його вчинок усе для мене прояснив. Сергій перейшов до нас уже в 8 класі. На перший погляд він мені не зовсім сподобався: задерикуватий, небагато зарозумілий хлопчик (як я тоді подумав). Єдине, що його відрізняло, - це знання математики. Математикові він любив і добре знав. Я ж до цього моменту вважався кращим учнем саме по математиці.

Відчуваючи певну заздрість, я намагався якнайбільше принизити його: те смикну за сорочку, то зафутболю портфель, то назву очкариком. А він - нічого, сидить собі, формули пише. І от прийшов час піврічної контрольної роботи. Усім роздали завдання, я швидко впорався з п’ятьома із шести запропонованих, а шосту - саму важку - ну ніяк.

Сиджу, мучуся, дивлюся - Сергій усе вирішив і сидить склавши руки - перевіряє. Я мовчу (списати ж у нього соромно), сиджу, почервонів від напруги. Раптом папірець на мою парту - ляп! Розвертаю, а там рішення завдання. Я підвів очі й подивився на нього. Сергій не посміхався, не іронізував, просто й відкрито дивився на мене. Ми були вже не ворогами, ми були партнерами, яких зв’язувала таємниця. Відтоді Сергій неодноразово доводив, що він теперішній друг. Він ніколи не відвертається від мене в скрутному стані.

От і маєш: «Друг - це той, хто входить у твої двері, коли весь ,мир виходить із них».

Збережи - » Друг - це той, хто входить у твої двері, коли увесь світ виходить із них . З'явився готовий твір.

Друг - це той, хто входить у твої двері, коли увесь світ виходить із них

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.