Драматизм долі Дуни Выриной (по повісті А. С. Пушкіна “Станційний доглядач”) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина: Станційний доглядач” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Драматизм долі Дуни Выриной (по повісті А. С. Пушкіна “Станційний доглядач”) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина: Станційний доглядач”

Дуня Вырина - дочка станційного доглядача, навколо її долі розвивається весь сюжет. Гарна, господарська, розумна, вона не може не сподобатися. Батько не нарадується на Дуню, на якій тримається все небагате господарство. Але от у їхньому житті з’являється ротмістр Мінський, котрий, прикинувшись хворим, уводить батька в оману й відвозить дівчину із собою - у місто. Лише наприкінці ми довідаємося, що Мінський був дійсно закоханий і мав щодо дочки доглядача самі серйозні наміри. Однак ротмістр прекрасно розумів, що Самсон Вырин, навчений життєвим досвідом, нізащо не повірив би в їхню серйозність.

Нечесно, мені здається, надійшла Дуня. Кілька років живучи в багатстві й розкоші, вона навіть звісточки не надіслала своєму страждаючий від туги й самітності батькові. Може, дівчина хотіла забути про минуле життя? Або Мінський, за який вона вийшла заміж, забороняв їй? Ми цього ніколи не довідаємося. Однак зв’язок Дуни з батьком, імовірно, була занадто велика, тому що через роки, молода бариня все-таки приїхала в рідні місця. Але було вже пізно, тому що Самсон Вырин умер.

И все-таки доля Дуни здається мені драматичної, тому що не кожний, напевно, зможе витримати й прийняти такі зміни у своєму житті, коли за кожним поворотом тебе чекає невідомість

Збережи - » Драматизм долі Дуни Выриной (по повісті А. С. Пушкіна “Станційний доглядач”) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина: Станційний доглядач” . З'явився готовий твір.

Драматизм долі Дуни Выриной (по повісті А. С. Пушкіна “Станційний доглядач”) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина: Станційний доглядач”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.