Допомога людям (твір розповідного характеру за власними спостереженнями) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Допомога людям (твір розповідного характеру за власними спостереженнями)

Моя мама лікар-педіатр. Одного разу вона сказала мені, що завтра після школи я піду з нею на роботу, бо їй потрібна моя допомога. Я з радістю погодилась, бо завжди любила такі подорожі з мамою. Ми йшли засніженими вулицями, і я думала: «Що ж за допомога потрібна моїй мамі?» Коли ми дійшли до лікарні, я зовсім загубилась у своїх міркуваннях. Ми зайшли до світлого кабінету з табличкою «Світлова М. І.», і розпочався звичайний день дитячого лікаря.

Мама звичним рухом одягла білий халат і запросила першого пацієнта. Це був маленький хлопчик чотирьох-п’яти років. І тут я зрозуміла, навіщо мама взяла мене з собою. Щоб читати казки — так, так, щоб читати казки цим маленьким заплаканим пацієнтам. Я читала, мамині руки швидко рухались із фонендоскопом у руці від тільця дитини до медичної карти. Дитя заспокоювалось і вже не плакало, а навіть радо посміхалось. Я читала дедалі виразніше, і дитяче обличчя мені посміхалось у відповідь. Мама уважно обстежувала малят і записувала до їхніх карток. Так ми відпрацювали всю зміну, а коли йшли додому, мама сказала мені:

«Спасибі тобі, помічнице».

І я була безмежно вдячна мамі за те, що вона дала мені змогу відчути себе потрібною людям. І що з того, що я лише сьомому класі?!

Збережи - » Допомога людям (твір розповідного характеру за власними спостереженнями) . З'явився готовий твір.

Допомога людям (твір розповідного характеру за власними спостереженнями)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.