Доля князя Олега (по вірші А. С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега») (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Доля князя Олега (по вірші А. С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега») (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега”

За мудре правління державою Олега назвали «віщим». Багатьма чудовими якостями наділений князь Олег: далекоглядністю, невтомністю, силою й розумом. Він патріот своєї батьківщини, не чужо йому й почуття подяки. От чому з таким сумом розстається він зі своїм вірним бойовим другом-конем після страшного пророцтва волхва-чарівника: «Приймеш ти смерть від коня свого». Дбайливо карає князь берегти й пестити коня, відправленого на несподіваний відпочинок.

Проходить багато часу, кінь умирає, а князь Олег, згадавши про пророцтво, із гнівом і гіркотою вирішує, що волхв обдурив його. Придя на могилу старого бойового друга, Олег шкодує, що їм довелося так рано розстатися.

Однак чарівник не обмовляв, і пророцтво його здійснилося, хоча й не зовсім так, як того очікував князь. Отрутна змія, выползшая із черепа коня, вжалила Олега. І все-таки, незважаючи на передчасну смерть, знаменитий князь встиг у своєму житті зробити стільки великих справ, що пам’ять про нього жива в людях дотепер. Спасибі А. С. Пушкіну, донесшему до нас цю славу.

Збережи - » Доля князя Олега (по вірші А. С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега») (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега” . З'явився готовий твір.

Доля князя Олега (по вірші А. С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега») (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.