ДІЮЧА СИЛА ВІРША (На матеріалі «Лівий марш» ) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

ДІЮЧА СИЛА ВІРША (На матеріалі «Лівий марш» )

Там За горами горя Сонячний край непочатий За голод, За мору море Крок мільйонний друкуй! В. В. Маяковський Говорячи про свою творчість, Володимир Володимирович Маяковський підкреслював, що він ретельно працює зі словом, не дозволяє собі недбалості в написанні віршів. Сам час сформував поета-трибуна, жагучого борця за краще майбутнє. Уже з перших кроків у поезії Маяковський знав, що його добутку не простий продовження класичних традицій, а нове слово, що у переломну епоху повинне й зазвучати по-новому. Вірші Маяковського - це своєрідні маніфести, монологи поета «про час і про себе».

Вірш «Лівий марш» дуже характерне для Володимира Володимировича. У ньому поет відбив свій погляд на історію, на швидко мінливі умови життя, того лексика й внутрішній ритм вірша надзвичайно динамічні. Автор сполучить літературну лексику з розмовної, що дозволяє йому бути близькому й зрозумілим широкому колу читачів

З перших же рядків вірша поет задає високий темп, підкреслюючи напруженість і відповідальність історичного моменту. Розвертайтеся в марші! Словесної не місце кляузі. Тихіше, оратори!

Ваше Слово, Товариш маузер. Безкомпромісність політичної-боротьби Маяковський підкреслює категоричними випадами, часом эпатируя своїх слухачів і опонентів. Досить жити законом, Даним Адамом і Евой.

Шкапу історію заженемо. Лівої! Лівої! Лівої!

Збережи - » ДІЮЧА СИЛА ВІРША (На матеріалі «Лівий марш» ) . З'явився готовий твір.

ДІЮЧА СИЛА ВІРША (На матеріалі «Лівий марш» )

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.