Чуму | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Чуму

Велике значення після зняття гострої форми чуми має термометрія 3 рази в день і дача заспокійливих препаратів (відвар пустирника) для профілактики схованого перебігу хвороби й запобігання переходу її в нервову форму.

Профілактика й міри боротьби. Застосовуються три вітчизняні вакцини: КФ-668, вакчум і ЕПМ і імпортні полівалентні вакцини: гексодог, пентодог, вангард, канвак і ін. Найкращі результати вакцинації досягаються при застосуванні імпортних вакцин з наступним закріпленням їхньої дії через 2 тижні вітчизняними вакцинами. Щеняти вакцинують в 2-3 місяці, в 6 місяців, в 1 рік і далі 1 раз у рік з наступним карантином 2 тижні. Перед вакцинацією собакам проводять дегельмінтизацію й термометрію.

Загальна профілактика містить у собі виключення влучення в благополучні розплідники собак з неблагополучних по чумі розплідників, карантинирование знову, що надійшли тварин, протягом 30 днів і вакцинацію від чуми при проведенні виставок собак не менш, ніж за 1 місяць. При виникненні чуми в розпліднику хворих тварин ізолюють. клітки, Що Звільнилися, інвентар після механічного очищення дезінфікують 2%-ним розчином формаліну або гідроокису натру. У розплідниках знищують гризунів і комах.

Pages: 1 2 3

Збережи - » Чуму . З'явився готовий твір.

Чуму

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.