Чого вчать біографії видатних людей (твір-розповідь) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Чого вчать біографії видатних людей (твір-розповідь)

У нашій сімейній бібліотеці є багато книг. Їх почали збирати мої бабуся та дідусь, потім мої батьки, і тепер збираю я. Серед детективів, історичних книг та фантастики є багато книг про видатних людей. Я до цих книг звернулась недавно, і після прочитання почала розуміти людей, які є гордістю того чи іншого народу.

У кожного народу є видатні люди, які прославили своєю працею, талантом, винаходами певну країну чи епоху. І щоб зрозуміти їхні твори і світогляд краще, необхідно мати інформацію про самих творців.

А почалося все з книги А. Костенка «Леся Українка». Я вже була знайома з деякими творами поетеси, але не хотілось читати, хотілось піти до друзів, погуляти. І тоді бабуся дала мені книгу про життя Лесі Українки і сказала, щоб я прочитала її і що вона буде дуже корисною для мене.

Почала читати неохоче, але поступово книга захопила мене. Переді мною постало життя поетеси як людини, а не як письменниці, твори якої ми вивчаємо за шкільною програмою.

Життя складне і в ньому багато несподіванок, поразок, перемог і проблем. Іти вперед, бути людиною, мати позитивний світогляд вчать нас книги про видатних людей. Я була вражена великою і незламною силою волі, мужністю Лесі Українки, яка все життя боролося з тяжкою хворобою. Усупереч усьому вона писала вірші і поеми, перемагаючи біль, долаючи життєві негаразди.

Мені здається, що книги про видатних людей допомагають читачам гідно іти життєвими дорогами, формувати свій характер, досягати своєї мети. І за все це їм дуже вдячна.

Збережи - » Чого вчать біографії видатних людей (твір-розповідь) . З'явився готовий твір.

Чого вчать біографії видатних людей (твір-розповідь)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.