ЧиСмішний ліхтарник?( твір-мініатюра по казці Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

ЧиСмішний ліхтарник?( твір-мініатюра по казці Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”)

Многому може навчити вдумливого читача казка Екзюпері “Маленький принц”, адже кожна глава в ній - своєрідна притча, що володіє особливим змістом і мудрістю. У Маленького принца був особливий дарунок - він умів подорожувати по різних планетах. Так він познайомився з королем, честолюбцем, ділком і п’яницею - дивними, на його погляд, і безглуздими людьми. П’ята планета, куди добрався Маленький принц, була дуже маленькою: “на ній тільки й містилося що ліхтар так ліхтарник”.

По давній угоді, що тепер загубив усякий зміст, ліхтарник повинен був запалювати ліхтар увечері й гасити по ранках. Але ця планета обертається усе швидше й швидше, і тепер ліхтарник усі права захищені 2001-2005 не знає перепочинки: “Щохвилини я гашу ліхтар і знову його запалюю”. Подумавши, Маленький принц вирішив, що ліхтарник, не прокинеться

А мені подобається в неділі встати раніше, щоб не пропустити цієї миті пожвавлення, переходу із сонної дрімоти в добру, активну, голосисту діяльність. Я думаю, що сьогоднішнім ранком моя вулиця була найкрасивішою вгороде.

Збережи - » ЧиСмішний ліхтарник?( твір-мініатюра по казці Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”) . З'явився готовий твір.

ЧиСмішний ліхтарник?( твір-мініатюра по казці Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.