Чим сподобалася мені німецька народна казка «Пані Метелиця» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Чим сподобалася мені німецька народна казка «Пані Метелиця»

Якоб та Вільгельм Грімм — збирачі німецького фольклору. Брати Грімм, які жили наприкінці XVIII — на початку XIX сторіччя, дуже цікавилися німецьким фольклором. Вони збирали та записували народні казки. У своїх записах казок вони намагалися якомога точніше передати народну мову, відобразити народне розуміння щастя, добра та зла. Завдяки копіткій праці вчених понад двісті народних казок стали доступними для всіх. Одна з цих казок — «Пані Метелиця».

Герої казки «Пані Метелиця». У казці розповідається про двох дочок однієї вдови. Рідна дочка була гидка й лінива, а пасербиця гарна й роботяща. Мати любила й жаліла рідну дочку, а пасербицю примушувала робити всю чорну роботу. Обидві дівчини потрапляють до чаклунки пані Метелиці. Найбільше в казці мене привабила пасербиця. Вона працьовита, не боїться роботи. Це добра чуйна дівчина. Вона з радістю відгукується на всі прохання. Дівчина вийняла хліб із печі, обтрусила яблуньку. У пані Метелиці пасербиця працює, не думаючи про винагороду. Вона не пам’ятає зла. Пробувши у старої певний час, дівчинка занудьгувала за рідною домівкою, за своїми домашніми. І хоча їй було у пані Метелиці у тисячу разів краще, вона повертається додому.

Також мені сподобалась пані Метелиця. Хоча на вигляд вона була страшна, та в душі — ласкава й справедлива. Вона по заслузі нагородила своїх помічниць. Працьовиту, з доброю душею пасербицю вона обсипала золотом, а заздрісну ледарку забруднила смолою, осоромивши її довіку. Ця казка вчить нас, що якщо людина робить добрі справи, не чекаючи за це на винагороду, то рано чи пізно її труд буде оцінено по заслузі, а ледарство ще нікого не доводило до добра.

Збережи - » Чим сподобалася мені німецька народна казка «Пані Метелиця» . З'явився готовий твір.

Чим сподобалася мені німецька народна казка «Пані Метелиця»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.