Боротьба за життя (по оповіданню Д. Лондона “Любов до життя”) (1) - Твір по добутку Дж. Лондона “Любов до життя” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Боротьба за життя (по оповіданню Д. Лондона “Любов до життя”) (1) - Твір по добутку Дж. Лондона “Любов до життя”

«Любов до життя» - це історія боротьби за існування. Два герої, зовсім несхожих один на одного, дві історії, два види боротьби, один із яких виявився приречений на поразку. Так, напрочуд, програв Білл - здоровий і сильний, що кинув голодного товариша, що розтяг ногу, напризволяще, але до останньої своєї мінути не випустив з рук дорогоцінного мішечка із золотом. Золото, пристрасть до наживи й убили в ньому людини спочатку духовно, а потім і фізично.

Зовсім іншим ми бачимо головного героя. Автор навіть не дає йому ім’я, тому що в цьому випадку це дійсно неважливо. Залишившись на самоті, наодинці зі своєю хворобою й голодом у жорстоких умовах дикої північної природи ця людина постійно бореться за найдорожче, що в нього є, - за власне життя. Він розуміє, що золото нічого не коштує саме по собі, і без жалю розстається з ним, коли настає час. Часом здається, що нічого людського не залишилося в цій істотіі, що автор один раз навіть порівнює з «гігантським черв’яком». Однак іскра любові до життя, що «у ньому не хотіла гинути й гнала його вперед», дозволила йому перемогти навіть смерть.

Автор у черговий раз допомагає нам зрозуміти, що у світі немає нічого дорожче людського життя. Однак за умови, що мова йде про життя Людини

Збережи - » Боротьба за життя (по оповіданню Д. Лондона “Любов до життя”) (1) - Твір по добутку Дж. Лондона “Любов до життя” . З'явився готовий твір.

Боротьба за життя (по оповіданню Д. Лондона “Любов до життя”) (1) - Твір по добутку Дж. Лондона “Любов до життя”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.