Антихолинестеразние засобу | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Антихолинестеразние засобу

Миорелаксанти - використовуються для зняття м’язового тонусу. Уперше в хірургічній і анестезиологической практиці миорелаксанти застосував Гриффит (американець) в 1942 році, що мало величезне значення в розвитку хірургії: тому що при застосуванні миорелаксантов значно можна зменшити дозу наркотичної речовини (не треба вводити пацієнта в третю стадію наркозу, для того щоб досягти м’язового розслаблення, можна оперувати на 1-2 стадіях, тому що миорелаксанти розслаблять м’яза черевної стінки) . По механізму дії миорелаксанти діляться на: 1. препарати деполяризующего типу дії (дитилин) . Препарат збуджує н-холинорецептори й викликає деполяризацію постсинаптической мембрани, виникають короткочасний спазм м’язів. Через невеликий проміжок часу наступає миопаралитический ефект. Препарати застосовуються для вправляння вивихів. При передозуванні дитилином у жодному разі не можна вводити антихолинестеразние засобу (наприклад, прозерин) , оскільки дитилин викликає деполяризацію й ацетилхолін, що накопичується, викликає деполяризацію й виникають ефекти, що блокують, які підсумуються. При передозуванні дитилином уводять свіжу цитратную кров, що містить холинестеразу, що розщеплює дитилин. Тривалість дії препарату не більше 15 мінут (що дуже зручно використовувати в анестезиологической практиці для интубации) .

2. Препарати антидеполяризующего дії - блокують н-холинорецептори, перешкоджаючи дії ацетилхоліну ( д-тубокурарин, анатруксоний і ін.) це курареподобние препарати (кураре - індійська отрута, яким просочували стріли) . Тривалість їхньої дії до 4-х годин. Використовуються в анестезиологической практиці разом з наркозом. Після операції вводять прозерин, що у цьому випадку є антагоністом їх.

ЦЕНТРАЛЬНІ Н-ХОЛИНОЛИТИКИ (педифен, аргенал) володіють транквилизирующим дією, роблять гарний ефект при сверблячих дерматозах) .

Pages: 1 2

Збережи - » Антихолинестеразние засобу . З'явився готовий твір.

Антихолинестеразние засобу

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.