Аналіз вірша Пушкіна «Анчар» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Анчар” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Аналіз вірша Пушкіна «Анчар» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Анчар”

Вірш, безсумнівно, відбиває певні сторони цієї дійсності.

По своїй узагальненості воно невимірно ширше й глибше прямих і безпосередніх відповідностей, тому окремі досвіди по розкриттю внутрішнього зв’язку «Анчара», наприклад з навкруги проблем, що лежать в основі «Відповіді Катенину» (10 листопада 1828 р.), викликані безпосередньою близькістю їхнього написання, при всьому значенні для характеристики окремих сторін обох вірші навряд чи в стані намітити шляхи до осмислення «Анчара» у всій складності його співвідношень із дійсністю.

У пушкиноведческой літературі намічений великий перелік письменників, з добутків яких Пушкін міг почерпнути відомості 6 отрутному дереві, що росте на острові Ява. Крім цих, чисто літературних джерел, названі значна кількість і спеціальні наукові праці, звідки Пушкін також могла витягти потрібні для нього дані

Погоня за «джерелами», дев’ять десятих з яких до того ж не мають ніяких точок дотику з пушкінським віршем, тільки заплутувала суть справи, тому що, захоплюючи дослідників на шлях нових і нових пошуків, вела їх від самого предмета. дослідження - вірші Пушкіна.

Очевидно, питання про джерело фактичних даних пушкінського вірша може вважатися вирішеним на користь скороченого російського перекладу статті Фурша. Аргументуючи можливість знайомства Пушкіна зі статтями, загубленими на сторінках ґрунтовно забутих у пушкінський час журналів XVIII століття, Д. Д. Благий пише: «Більш ніж імовірно, що Пушкін при його незмінному інтересі до російської літератури й періодики XVIII століття могло прочитати цю замітку в «Дитячому читанні» або в «Музі»; але якщо він познайомився з повідомленням Фурша й через західноєвропейську пресу (французькі або англійські журнали), це нічого не міняє по суті».

Збережи - » Аналіз вірша Пушкіна «Анчар» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Анчар” . З'явився готовий твір.

Аналіз вірша Пушкіна «Анчар» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Анчар”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.