Як жити на Землі, щоб не заважати їй жити?

Людство освоїло Землю, повітряний і водний простори. У космос запускаються супутники, оснащені спеціальним устаткуванням для встановлення контакту з жителями інших цивілізацій. Так, ми не одні. У Вселеної незліченна кількість зірок, планет, галактик, а наша Сонячна система всього лише крапля в гігантському океані Світобудови. Але фотографії, зроблені із супутників, показали, що на жодній планеті, принаймні нашої Сонячної системи, немає умов для життя. Земля – єдина й неповторна, дана нам згори.

Але на Землі мир потопає в кривавих війнах, люди страждають від болісних хвороб; на небі воссияла гірка зірка Полинь – тисячі життів віднесла Чорнобильська катастрофа. Люди вирубують ліси, винищують тварин; заводи й фабрики забруднюють атмосферу. Нераціональне використання землі приводить до знищення флори й фауни, на Землі утворяться пустелі, заболочуються ріки, зникають джерела. Люди, часто не замислюючись або не розуміючи, руйнують свій прекрасний природний будинок – Землю. Тому що ж жити на Землі, щоб не заважати їй жити?

Відповідь проста: треба відкрити свої душі добру, зрозуміти, що людина – частина природи, а не її владар, тому він повинен зберегти неї в ім’я майбутніх поколінь

Збережи - » Як жити на Землі, щоб не заважати їй жити? . З'явився готовий твір.

Як жити на Землі, щоб не заважати їй жити?

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.