Так що є краса?

Зимовий ранок. Іде сніг, укриваючи землю білою завісою. Сніжинки схожі на білі пухнаті зірочки. На вулицях стало затишно, начебто хтось розставив усе на свої місця. Це чарівниця-зима забрала все місто в казкове вбрання

На противагу цьому дивовижному пейзажу на окраїні міста коштує сірий будинок. Там у цей час прокинувся юнак, він чомусь завжди був невеселий. Він устав з постелі, підійшов до вікна й побачив ріку, сковану льодом, на яку падали більші пластівці снігу. Юнак посміхнувся, адже це був один з тих деяких днів, коли в нього був гарний настрій. “Краса!” – подумав він. Поле

Нескінченне смарагдово-зелене море запашної трави, по якому розкидані строкаті плями квітів. Там, у цьому букеті заходів, сиділи двоє, “Мені здається, що немає місця на землі прекрасніше, ніж це, де ми тільки вдвох, де ніхто нам не заважає”, – сказала дівчина. “Так. Краса!” – відповів хлопець. Так що ж allsoch.

ru 2001-2005 таке краса? Про неї так багато написано, нею захоплювалися за всіх часів. Може, це приваблива зовнішність, може, душу, може, природа, а може, любов?

Так, все це краса, але, на мій погляд, краса – це насамперед гармонія. Гармонія у всім: у зовнішності, у душі, природі, любові. Краса присутня скрізь, але не всі її бачать, не всі звертають увагу. Давайте придивлятися до себе й до навколишньої, і тоді ми побачимо щось прекрасне в нашім однотонному житті, адже “краса врятує мир”!

Збережи - » Так що є краса? . З'явився готовий твір.

Так що є краса?

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.