Сюжет роману Фаллади «Вовк серед вовків» (1937)

«Вовк серед вовків» (1937) -так назвав Фаллада великий панорамний роман, що малює Німеччину 1923 року – року Рурского кризи й першої спроби фашистського перевороту, початої Гітлером у Мюнхені. Фаллада відтворить обстановку, багато в чому подготовившую прихід фашистів до влади: ріст цін, хвилювання, грабежі, арешти; він зображує тяжкі долі «маленьких людей», моральний розпад буржуазних і дворянських кіл.

Роман багатолюдний На його сторінках виникає безліч самих різних, влучно змальованих характерів: поміщик фон Тешов, спекулянт фон Цекке, лейтенант Фриц – авантюрист і відщепенець, що став на чолі фашистської змови, лісничий Книбуш, що безмовно кориться силі, лакей Редер – сластолюбець і садист. Але Фаллада дає також зрозуміти, що середній шар – не однорідна маса, що в ньому є люди, у яких живі здорові моральні початки. Такі службовець (а частіше безробітний) Вольфганг Пагель, його подруга Петра Ледиг, птахівниця Аманда Бакс, господарка крамниці утилю матінка Крупас. Їм Фаллада приділяє співчутливу увагу, хоча зовсім не ідеалізує їх, а ретельно досліджує їхні моральні можливості, міру їхньої піддатливості й опірності злу.

Фаллада виявляє зибкость, нестійкість моральної позиції цих людей, він помічає в їхньому поводженні протиріччя між чистим почуттям і егоїстичними інстинктами. Адже письменникові довелось навіч побачити, що таке фашистське розбещення звичайної людини. Але він уперто зберігав віру в «маленьких людей», у їхню тягу до добра.

Збережи - » Сюжет роману Фаллади «Вовк серед вовків» (1937) . З'явився готовий твір.

Сюжет роману Фаллади «Вовк серед вовків» (1937)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.