Стоїк третя, що залишився незакінченої частина «Трилогії бажання»

Цей роман, що письменник почав в 30-х рр. і останні сторінки дописував за кілька днів до смерті, був опублікований в 1947 р. Драйзер описує життя вже старіючого Каупервуда і його смерть. Після чиказьких невдач Каупервуд зв’язується з англійськими фінансистами й вкладає капітали в будівництво лондонського метро.

Він їде в Європу й бере із собою Айлин, що служить ширмою, що заслоняє від суспільної думки його зв’язок з Беренис. Беренис для нього не тільки коханка, але й порадник і помічник у справах: вона щиро захоплена розмахом його операцій. Усвідомивши безплідність прожитого життя, Каупервуд на схилі віку переживає моральне відродження, стає менш егоїстичним: намагаючись залишити після себе якийсь слід у пам’яті людей, він перед смертю дає розпорядження зробити його картинну галерею загальнодоступної, відкрити на його засоби госпіталь для бедних і побудувати величну гробницю для нього й Айлин.

Але через заплутаність фінансових справ Каупервуда Айлин не вдається виконати його волю – вона здійснює тільки будівлю гробниці. Судячи із планів і накидань, залишеним Драйзером, Беренис повинна була знайти моральне задоволення й місце в житті, надійшовши працювати сестрою в госпіталь для злиденних і безпритульних дітей

Збережи - » Стоїк третя, що залишився незакінченої частина «Трилогії бажання» . З'явився готовий твір.

Стоїк третя, що залишився незакінченої частина «Трилогії бажання»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.