Що означає сьогодні бути джентльменом? (Твір-роздум)

Понеділок, кажуть, день важкий, але саме цей день став для нас пам’ятним, і наш класний керівник Інна Юріївна оголосила понеділок… Днем джентльмена. Вона пояснила, що джентльмен — це людина вихована, ввічлива, з гарними манерами. Ці якості треба виховувати в собі щодня. А поки що ми маємо уявити себе джентльменами хоча б на один день.

І ми «почали входити в образ» джентльмена… На перервах хлопчики намагалися, виходячи з класу, пропускати дівчаток уперед, у коридорі звільняли дорогу старшим. На уроках сиділи незвично тихо: не шепотілися, не підказували,не передавали записок, не викрикували — тобто поводилися ідеально. В усьомубули підкреслено ввічливі. Звістка про те, що в нашому класі День джентльмена, миттєво облетіла школу. Спочатку всі просто здивувалися. Ми дуже хвилювалися, почувалися незвично в ролі джентльменів. Адже доводилося стежити і за своєю мовою. Треба було виглядати охайно. У їдальні ми не лізли, як звичайно, без черги за булочкою.

Потім з нас почали кепкувати: «Нічого джентльмени, завтра ви станете такими, як і були: адже ви джентльмени на один день!»

На виховній годині вчителька підбила підсумок Дня джентльмена. Вона ще раз зазначила, що джентльменами за один день не стають і все в наших руках: ж від того, як ми будемовиховувати в собі ці гарні якості, залежить і ставлення до нас оточення…

Ми йшли до виходу зі школи з Вальком Жуковим, обговорювали сьогоднішній день. У дверях зіштовхнулися з жінкою похилого віку. Вона відступила, пропускаючи нас уперед. Ми, ніби нічого не сталося, спокійно пройшли мимо, розмовляючи про своє. І раптом Валька зупинився: «Але ж насправді так, ми виявилися джентльменами навіть не на день, а всього на декілька годин!»Ми сіли в тролейбус. От де багато можливостей показати себе джентльменами! На наш жаль, у тролейбусі було багато вільних місць, тому виявити своє джентльменство -поступитися місцем старшим — нам не вдалося. Ми вийшли з тролейбуса. За нами виходила навантажена сумками жінка. Не змовляючись, ми простягнули їй руки

. Вона посміхнулася і сказала: «Оце справжні джентльмени!»

Збережи - » Що означає сьогодні бути джентльменом? (Твір-роздум) . З'явився готовий твір.

Що означає сьогодні бути джентльменом? (Твір-роздум)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.