Портрет Л. Н. Толстого роботи И. Крамского

У Третьяковській галереї перебуває портрет генія росіянці й світовій літературі Лева твір з оллсоч © 2005 Миколайовича Толстого роботи художника Крамского. З полотна дивиться в упор прозорливо й испытующе мудрець у мужицькій сорочці. Погляд його таїть незвичайну силу, що сприймаєш майже фізично. Здається, він проникає в саму душу, бачить всі таємниці її. Тепер розумієш, чому Толстому подвластны були всі теми

Він філософ, мудрець, але не відірваний від життя, а добре знаючі потреби й сподівання свого народу. Художникові вдалося передати міць цієї обдарованої натури. Просто, без зовнішніх ефектів, Крамской зміг побачити й донести до глядачів головну рису Толстого письменника й людини: його скромність і увага до навколишнього світу. Ніякий дріб’язок не вислизнув від погляду цього мудреця. У портреті немає нічого “графського”.

А к цьому все життя прагнув Толстой. Він був не паном, а великим трудівником. Це зумів зрозуміти художник. Портрет Толстого у виконанні Крамского є класичним, тому що він передає не стільки зовнішню подібність письменника, скільки його характер, філософські погляди й світогляд. Завдяки художникові, ми можемо зрозуміти, яким людиною був “великий старець”.

Збережи - » Портрет Л. Н. Толстого роботи И. Крамского . З'явився готовий твір.

Портрет Л. Н. Толстого роботи И. Крамского

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.