Моя улюблена вчителька (твір-розповідь)

«До нас у школу їде цирк!» — оголосила вчителька. «А що, і звірів привезуть» — запитав хтось із дівчаток. «Ні, звірів не буде, — посміхнулася Ольга Іванівна. — Будуть акробати, клоун і навіть фокусник». Ми з нетерпінням чекали виступу циркових артистів, адже, всі — і дорослі, і діти — люблять цирк. Нам дуже сподобалися жонглери й акробати. А клоун, як нам здалося, був не в настрої, (ждалося враження, начебто в нього болить зуб. Але однаково ми аплодували від душі.

І зненацька після чергового трюку фокусник запросив в асистентки нашу учительку Ольгу Іванівну. І от що здивувало всіх: вона дуже професійно виконувала його команди. А скінчилося все тим, що Ольга Іванівна сама показала трюк, асистував же їй фокусник. Ми були вражені — звідкіля у викладача математики здібності циркового артиста? Усе пояснив сам фокусник. Це була ще молода людина, що недавно закінчила циркове училище. Але свій шлях у професійні артисти він почав з дитячої циркової студії при Будинку культури залізничників, куди його, важкого підлітка, привела Ольга Іванівна. Річ у тому, що школяркою вона сама займалася в цирковій студії, але потім вирішила пов’язати своє життя зі школою. Це з її ініціативи приїхав цирк, і вони, фокусник Олексій і Ольга Іванівна, вирішили приготувати спільний номер.

Відтоді ми стали іншими очима дивитися на нашу вчительку. Нам і раніше подобалися її уроки. Дівчатка намагалися наслідувати її в одязі, а хлопчикам соромно було приходити з невивченою теоремою або невирішеним рівнянням. Вона пояснювала так дохідливо! Після відвідування цирку ми стали часто просити Ольгу Іванівну показати нам який-небудь фокус. «Я можу і вас навчити складних трюків, але все це після уроків», — казала вчителька. Ось така у нас цікава вчителька.

Збережи - » Моя улюблена вчителька (твір-розповідь) . З'явився готовий твір.

Моя улюблена вчителька (твір-розповідь)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.