Короткий зміст “Волхв” Фаулза по главах – Частина 2

И почав розуміти. Опам’ятавшись після «суду», він виявив себе в Монемвасии, звідки до Фраксоса довелося добиратися по воді. У кімнаті серед інших листів знайшов подяку матері Алисон за його співчуття із приводу смерті дочки. Зі школи його звільнили. Вілла в Бурани стояла забита

Починається літній сезон, на острів з’їжджаються курортники, і він перебирається в Афіни, продовжуючи розслідування того, що і як з ним у дійсності відбулося. В Афінах він з’ясовує, що теперішній Конхис умер чотири роки тому, і відвідує його могилу; її прикрашає свіжий букет: лілія, троянда й дрібні непоказні квіточки із солодким медяним ароматом. (З атласу рослин він довідався, що по-англійському вони називаються «медяна алисон».) У той же день йому показують Алисон – вона позує під вікном готелю, як ніколи Роберт Фулкс. Полегшення від того, що вона жива, змішалося з люттю – виходить, вона теж взаговоре.

Почуваючи себе як і раніше об’єктом експерименту, Миколі вертається в Лондон, одержимий єдиним бажанням – побачити Алисон. Чекати Алисон стало його основним і, по суті, єдиним заняттям. Із часом багато чого в його душі проясняється – він зрозумів просту річ: Алісою потрібна йому тому, що він не може без її жити, а не для того, щоб розгадати загадки Кончиса. І своє розслідування він тепер продовжує із прохладцей, тільки щоб відволіктися від туги за нею. Зненацька воно приносить плоди; він виходить на матір близнюків Лідії й Рози (такі теперішні імена дівчин) і розуміє, у кому джерела «гри в бога» (так вона це називає).

Приходить момент, коли він нарешті розуміє, що його оточує реальне життя, а не Кончисов експеримент, що жорстокість експерименту була його власною жорстокістю до ближніх, виявленої йому, як у дзеркалі… І тоді знаходить Алисон.

Збережи - » Короткий зміст “Волхв” Фаулза по главах – Частина 2 . З'явився готовий твір.

Короткий зміст “Волхв” Фаулза по главах – Частина 2

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.