Короткий зміст “Принцеса Клевская” Лафайет по главах – Частина 2

Усвідомивши, що вона є винуватницею смерті чоловіка, принцеса Клевская почуває до самої себе й до герцога Немурскому пекучу ненависть. Вона гірко оплакує чоловіка й весь залишок життя має намір надходити тільки так, як було б приємно йому, якби він був живий. Памятуя про те, що він висловлював побоювання, як би вона після його смерті не вийшла заміж за герцога Немурского, вона твердо вирішує ніколи цього не робити. Герцог Немурский відкриває видаму де Шартру свої почуття до його племінниці й просить допомогти йому побачитися з нею. Видам охоче погоджується, тому що герцог здається йому самим гідним претендентом на руку принцеси Клевской.

Герцог пояснюється принцесі в любові й розповідає, як довідався про її почуття до нього, виявившись свідком її розмови із принцом. Принцеса Клевская не приховує, що любить герцога, але рішуче відмовляється вийти за нього заміж. Вона вважає герцога винним у смерті свого чоловіка й твердо переконана, що шлюб з ним огидно неї боргу

Принцеса Клевская їде у свої далекі володіння, де важко хворіє. Оправившись від хвороби, вона переселяється у святу обитель, і ні королеві, ні видаму не вдається переконати її повернутися до двору. Герцог Немурский відправляється до неї сам, але принцеса відмовляється прийняти його. Частина року вона живе в обителі, інший час – у своїх володіннях, де віддається заняттям ще більш благочестивим, чим у самих строгих монастирях. «І її недовге життя залишиться прикладом неповторної чесноти».

Збережи - » Короткий зміст “Принцеса Клевская” Лафайет по главах – Частина 2 . З'явився готовий твір.

Короткий зміст “Принцеса Клевская” Лафайет по главах – Частина 2

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.