Історичний рубіж

Для престижу творців першого ИСЗ особливо важливим була думка журналу “Тайм”, опубліковане у відповідь на твердження про те, що радянський супутник створений німецькими вченими: “Запуск супутника є заслугою радянської науки. Хоча після другої світової війни німецькі фахівці були вивезені в СРСР (як і США), однак більшість їх уже репатрійована або вони використовуються як викладачів. Рівень ракетної техніки в СРСР набагато перевищив рівень, досягнутий під час війни в Німеччині. Росіяни йдуть тепер своїм шляхом”

Варто вдуматися в повідомлення мадридського кореспондента англійської газети “Манчестер гардиен “, що коментує відгуки в Іспанії на запуск радянських штучних супутників Землі. Свою статтю він почав фразою: “Режим генерала Франко припиняє холодну війну з Росією”

Провісними були слова прем’єр-міністра Індії Неру, сказані після запуску першого супутника, що відбивають із разючою точністю реалії сьогоднішнього дня: “У світлі такого приголомшливого наукового досягнення військові сполучники віджили своє століття. Виникла нагальна потреба в контролі міжнародної політики, щоб зберегти людство”

Не пройшло й місяця після запуску ПС-1. як був запущений ПС-2 – другий ИСЗ. Але це вже інша історія

Pages: 1 2 3

Збережи - » Історичний рубіж . З'явився готовий твір.

Історичний рубіж

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.