Cоотнесение добутку К. Н. Батюшкова «Прогулянка в Академію мистецтв» з поемою А. С. Пушкіна «Мідний вершник» – Твір по добутку А. С. Пушкіна “Мідний вершник”

Даний уривок з Добутку Батюшкова перегукується із вступною частиною поеми Пушкіна «Мідний вершник», коли Петро, «душ великих полн», дивився вдалину, де неслася буйна ріка, шумів, невідомий променям, ліс. Він стояв і думав, що тут обов’язково буде закладене місто на зло сусідові, тобтошведам, «Природою тут нам призначене в Європу розбудити вікно».

Герой Батюшкова представляє створення Петербурга, як щось неминуче, чудо, якого ще не було, де все переможе природу. У Пушкіна цей епізод дуже схожий з епізодом Батюшкова, але тільки описаний небагато по-іншому. От наприклад, у Батюшкова Петербург виник з толі блат, а в Пушкіна « з тьми лісів, із драговини блат…».

Повість – це вид(жанр) епічних добутків. Але по охопленню подій і героїв повість більше, ніж оповідання, але менше ніж роман. По Грачовій, повість – це оповідання про долю людини. Але тому що поема «Мідний вершник» входить до складу «Петербурзьких повістей» , те значить у поемі Пушкіна повинне розповідатися про долю Євгенія. Але отут саме цікаве. Про Євгенія, і любові його до Параші, поет говорить мало й неохоче, а от про Петра розповідає із захопленням. На мій погляд, тут два головних герої: і Євгеній, і Петро. Мені здається, Пушкін хотів описати величність Петра й убогість, безсилля Євгенія. Адже Євгеній – незначний чиновник, що нічим не відрізняється від сірої маси, йому подібної. А Петро – це людин, за яким коштує історична необхідність.

Тому поема «Мідний вершник» незвичайна, з однієї сторони це повість про життя, долю бедного закоханого Євгенія, а з іншого боку – поема про життя й взаимоотношении між великим і незначним

Збережи - » Cоотнесение добутку К. Н. Батюшкова «Прогулянка в Академію мистецтв» з поемою А. С. Пушкіна «Мідний вершник» – Твір по добутку А. С. Пушкіна “Мідний вершник” . З'явився готовий твір.

Cоотнесение добутку К. Н. Батюшкова «Прогулянка в Академію мистецтв» з поемою А. С. Пушкіна «Мідний вершник» – Твір по добутку А. С. Пушкіна “Мідний вершник”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.