ЧиБув Аркадій Кірсанов “добрим приятелем” Базарова?(по романі И. С. Тургенєва “Батьки й діти”)

Роман И. С. Тургенєва “Батьки й діти” – це добуток про сучасників автора, оскільки час дії в романі й час його видання практично збігаються. Нічого не прикрашаючи, Тургенєв зумів показати основні проблеми громадського життя другої половини XIX століття, у тому числі й споконвічний конфлікт поколінь – “батьків” і “дітей”. Аркадій Кірсанов і Євгеній Базарів – представники нового,’ молодого покоління. З найперших сторінок ми розуміємо, наскільки Аркадій дорожить дружбою зі своїм “добрим приятелем”, що дійсно є неабиякою особистістю, що володіє чітко вираженими принципами й переконаннями. Добрий, чутливий, досить м’який і “порожній” Аркадій Кірсанов відразу ж розуміє незвичайність свого нового знайомого й, практично не роздумуючи, приймає чужі думки, думки, установки. Тому ми й бачимо надалі конфлікт, що розвивається в душі молодого Кірсанова між його реальними поглядами, досвідом – і всім тим, що він так швидко вирішив “прийняти”.

Саме тому Аркадія зачіпають і навіть іноді ображають випади Базарова проти Кірсанових-Старших, їхнього способу життя, виховання, лринципов, але парубок не тільки не

Збережи - » ЧиБув Аркадій Кірсанов “добрим приятелем” Базарова?(по романі И. С. Тургенєва “Батьки й діти”) . З'явився готовий твір.

ЧиБув Аркадій Кірсанов “добрим приятелем” Базарова?(по романі И. С. Тургенєва “Батьки й діти”)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.