Берлін | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Берлін

Також існує багато нових будівель, які не можна не помітити. Одним з новопобудованих споруджень є берлінська телевізійна вежа висотою 360 м, а також будинок конгресу (Kongresshalle) , Ханзафиртель (das Hansaviertel) , міська бібліотека (die Staatsbibliothek) , інтернаціональний конгрессцентр (das Internationale Congress Centrum= ICC) , філармонія (die Philharmonie) , Европацентр (das Europa-Center) і такі сучасні церкви як Кайзер-Вильхельм-Гедехтнисськирхе (Kaiser - Wilhelm - Gedaechtnisskirche) .

У цей час майбутня урядова резиденція виростає зі своїх колишніх границь. Розрахунки показують, що на великій території Берліна в 2000 р. буде проживати біля восьми мільйонів жителів. Уживають більші зусилля для узгодження мережі транспорту (вуличний транспорт, метро й електричка, пороми, повітряний транспорт) із сучасними вимогами, не руйнуючи при цьому "зелений" Берлін, місто парків, лісів і озер.

Індустріальний Берлін.

Берлин, найбільше й багатобічне індустріальне місто Німеччини, насамперед в областях електротехніки, машинобудування, одягу, оптичної й хімічної продукції, меблів, харчової й паперової промисловості. Дотепер Берлін - найбільший промисловий центр Європи з такими галузями, як машинобудування, харчова й смакова, текстильна промисловість і насамперед електропромисловість. В 19 столітті тут були створені дві світових фірми - АТ Сименс і AEG. Вони з успіхом зробили стрибок у століття інформації. Провідні торгові доми міста - КадеBe (Кауфхаус дес Вестенс) , Вертхайм і Херти.

Возз’єднаний Берлін переживає процес реінтеграції в міжнародну економічну систему. З десяти найбільших компаній Берліна, що нараховують у цілому по усьому світі 390.000 зайнятих, чотири («Дебис» , «Адтранц» , «ФЕАГ» , « Хехст-Шеринг Агрево» ) були утворені після 1990 року, а два («Дойче Бан АГ» , «Ельфи Оил Дойчланд» ) після 1990 року перенесли сюди свої правління. Біля однієї третини з 50 найбільших компаній миру, а також 75 з 100 самих великих фірм Німеччини представлені в Берліні. Також з’явилася гостра конкуренція на газетному ринку: у Берліні виходять такі впливові газети як "Берлинер Моргенпост", "Берлинер Цайтунг" і "Тагесшпигель". Міжрегіональна газета "Ди Вельт" перевела свою редакцію з Бонна в Берлін.

В об’єднаного міста більші завдання. Тепер сходяться разом люди, формування яких десятиліттями проходило в різних політичних системах. Згладжується економічна диспропорція. Хоча об’єднання й викликало в місті величезний економічний бум, але заходу щодо відновлення зв’язків між раніше розділеними частинами, по розширенню й модернізації майбутньої резиденції уряду, по прийому різко, що підськочило числа, жителів вимагають творчого підходу, засобів і спритності.

Список літератури:

1. Радянський енциклопедичний словник. - М.: «Радянська енциклопедія» , 1989 - 1600 с., іл.

2. Країни миру: короткий політико-економічний довідник. - М.: Изд. политлитератури, - 1991. - 479 с.

3. Державний музей Берліна: альбом. - М.: «Мистецтво» , - 1983. - 160 с., іл.

4. При підготовці реферату були використані матеріали всесвітньої мережі Інтернет.

Pages: 1 2

Збережи - » Берлін . З'явився готовий твір.

Берлін





Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.