Авторитетний меценат України

Дня кожного киянина, а втім, мабуть, і для кожного українця звичною є назва «Оболонь»… Вона звучить так само, як, скажімо, Печерськ або Поділ, хоча вік її значно молодший. «Оболонь» без будь-якого перебільшення справді стала частиною біографії кількох поколінь. Кожний у назву «Оболонь» вкладає своє значення: чиста вода для пиття, яку вподобали мільйони громадян; маленьке свято з назвою «Живчик»; синонім добрих справ, меценатства та спонсорства національних мистецьких фестивалів і конкурсів, фінансова підтримка видань сотень українських книжок…

Історія компанії «Оболонь» бере початок лише від 1974 року, хоча, напевно, пов’язана з існуванням у столиці України району Оболонь.

Того ж року розпочато намивання майданчика для будівництва заводу. Відкриття ж виробництва планувалося до Олімпійських ігор 1980 року. «Оболонню» воно стало понад двадцять років тому, 1986-го. Відтоді це ім’я — і не як назва одного з районів Києва — звучить на всіх континентах.

Нині «Оболонь» — незаперечний лідер українського експорту напоїв. Там виготовляють продукти, не шкідливі для здоров’я людей. Їхній напій «Живчик-унік» можна вживати навіть діабетикам.

«Оболонь» здобула репутацію одного з найавторитетніших меценатів і благодійників в Україні.

Особливо яскравою сторінкою у напрямах діяльності компанії є участь в освітніх і культурно-мистецьких проектах. За останні двадцять років «Оболонь» допомогла видати близько півтори сотні підручників, посібників, довідників, збірників, каталогів, науково-пізнавальної, історичної та дитячої літератури.

Компанія опікується п’ятьма тисячами будинків сімейного типу, допомагає малозабезпеченим.

«Оболонь» має власну футбольну команду, яка виступає в національному чемпіонаті, підгримує розвиток дитячого футболу в дитячо-юнацькій спортивній школі «Зміна»; дві волейбольні команди, ралійна команда, бере участь в регатах вітрильник, здіймається в небо повітряна куля. Компанія є спонсором Національної федерації шахів і головним спонсором національної молодіжної збірної команди з футболу. За підтримки «Оболоні» відроджуються такі духовні центри, як Видубецький монастир і церква Святого Миколи (Притиска) в Києві, Святотроїцький кафедральний собор у Луцьку та інші. Компанія пожертвувала сто тисяч гривень на реконструкцію палацу Кирила Розумовського в Батурині та надала підтримку музею-заповіднику «Личаківський цвинтар» у Львові.

Ця сторінка біографії підприємства, а саме меценатство та благодійництво, дає всі підстави вважати «Оболонь» нашою національною гордістю і надією.

Збережи - » Авторитетний меценат України . З'явився готовий твір.

Авторитетний меценат України

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.